A face sau nu insulina în public este o întrebare pe care și-o pun toți diabeticii. Și o fac pe bună dreptate! Nu cred că există…
Așa cum o sugerează și tricoul, insulina este energia care mă ajută să merg mai departe, așa că scoate din mine ceea ce e mai bun.…


